^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Вершини Карпат нас зустрічають

изображение viber 2020-11-04 09-29-57Ура!!! Мрія здійснилась. Студенти КЗВО «Рівненська медична академія» йдуть у гори.
Від’іжджаємо, і…незабутні враження від феєрверку, який ми побачили у центрі міста. Здавалось, що кращого дня в житті не було.
О …годині приїхали до м. Яремче й відразу вирушили на гору Говерлу, висота якої сягає 2061м. Виявляється, є два маршрути, дві стежки, які ведуть до вершини. Перша – «зелена», довша, і вважається легкою, а друга – «синя» - важка, яку ми й вирішили подолати. Підкорення найвищої точки Говерли далось нам по – різному: одним - легко, а іншим – дуже важко. Всю дорогу сонечко бавило нас своїми теплими променями.
Так, ми це зробили! Ми підкорили Говерлу! Для декого це було головною ціллю нашої поїздки.
Під час подорожі в гори ми познайомилися з різними цікавими рослинами, спробували карпатських чорниць, прокатались з сніжної гори, насолодились прекрасною панорамою, випробували різні погодні явища.
Увага!!! Сюрприз. Вітання від студентства з нагоди 75- річниці заснування закладу «РІВНЕНСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ» з вершини Карпат, з гори Говерли: « Вітаємо! Бажаємо океану здоров’я, творчого неспокою, невпинного руху вперед, життєвих гараздів та злагоди! Підкорюйте нові вершини!»

Детальніше...

ДЕКАДА МИЛОСЕРДЯ

Упродовж жовтня студенти відділень “Сестринська справа” (9,11); “Стоматологія” (9); “Стоматологія ортопедична” (9,11) Фахового медичного коледжу КЗВО “Рівненська медична академія” РОР під координуванням заступника директора з виховної роботи Бухальської С.Є., завідувачки відділення Антонюк М.М., керівників студентських груп активно долучились до доброчинних акцій “Декади Милосердя” та відвідали відділення паліативної та хоспісної медицини КНП “Дядьковицької районної лікарні”.

nov20

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Вища освіта та практика в медсестринстві»

У відповідності до затвердженого Міністром охорони здоров’я України і Президентом НАМН України «Реєстром з’їздів, конгресів, симпозіумів та науковопрактичних конференцій, які проводитимуться у 2020 році», науково-педагогічні працівники кафедри Палапа В. В. та Оксюта В. М. «Медико-профілактичних дисциплін та лабораторної діагностики» КЗВО "Рівненська медична академія" РОР, виступили з відеопрезентацією на тему «ВИКОРИСТАННЯ ТЕХНОЛОГІЙ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ В ПРАКТИЧНІЙ ПІДГОТОВЦІ БАКАЛАВРІВ ФІЗИЧНОЇ ТЕРАПІЇ, ЕРГОТЕРАПІЇ» на науково-практичній конференції з міжнародною участю «Вища освіта та практика в медсестринстві», що відбулась 22 жовтня 2020 року, в онлайн режимі, на платформі Proficonf, в «Житомирському медичному інституті» ЖОР.

Програма Конференції 

konf20

КЗВО “Рівненська медична академія” відзначає свій ювілей – 75 років від дня створення

Колектив закладу привітав голова Рівненськоі обласної ради Олександр Данильчук Почесними грамотами та цінними подарунками. ,,Я дуже сподіваюсь, що за ці два роки, відколи медичний коледж працює як заклад вищої освіти, відкрились нові перспективи як для студентів так і для викладачів. Бажаю отримати гарний старт для професійного зростання’‘- зичив Олександр Данильчук. 

Рівненська медична академія: заклад європейського формату

12167

Детальніше...

ІСТОРИЧНА ЖОВТНЕВА ТРІАДА

14 жовтня – особливий день для України. Символічна середина осені – 14 жовтня відома як велике православне свято Покрови Пресвятої Богородиці, День УПА і козацтва та захисника України. Цьогоріч студентський актив академії та фахового коледжу разом із наставниками — викладачами історії підготували виховний захід “Історична жовтнева тріада”, який супроводжувався поетичним словом, козацькою піснею, театралізованими сценами, виставкою артефактів. З вітальним словом до присутніх звернулась директорка фахового медичного коледжу Туровська І.О. Під час заходу історики-науковці, зокрема: к.іст.н. Н.М. Мельничук ознайомила присутніх із традиціями українського народу Козацької доби; к.іст.н. О.М. Довгалець презентувала зразки автентичної вишивки; к.іст.н. О.О. Патяка розповів про діяльність УПА на Рівненщині та продемонстрував обмундирування вояків — членів УПА; к.іст.н. Кукурудза А.Р. поділився спогадами про участь у бойових діях на сході України. Підсумовуючи захід, заступник директора з виховної роботи, к.п.н. С.Є. Бухальська розповіла присутнім притчу про життєві цінності. Варто відзначити активних учасників дійства Крохмалюк Ярослава, Йосовича Іллю, Войтко Світлану, Давидюк Світлану, Брецко Карину, Юрчук Вадима, Сергія Завалюка, Олександру Луцик, Наумець Катерину та Наумець Оксану.

 

triada20


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненський медичний коледж