^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Йди за нами, йди поряд з нами!

turovska-21  Здорова нація є пріоритетом кожної країни, адже успіх життя її громадян залежить від стану їхнього здоров’я. Професія медичного та фармацевтичного працівника набуває особливого значення. Вона вимагає покликання і служіння, високої професійної компетентності, духовності і кришталевої чистоти.

  Фаховий медичний коледж КЗВО «Рівненська медична академія» готує кращих медичних і фармацевтичних працівників. Завдяки високій компетентності викладацького складу, його творчого потенціалу, завдяки модернізації освітньої діяльності, запровадженню освітніх інновацій та інформаційних технологій, покращенню матеріально-технічної бази коледжу випускники нашого закладу – медики, серце яких без залишку віддане людям. Це спеціалісти високого компетентнісного рівня, креативні, ерудовані, здатні розвиватися і самовдосконалюватися. Для них, життя і здоров'я пацієнта є основними людськими та професійними цінностями. Медицина — це не просто кар'єра, це — покликання. І якщо це твоє покликання, йди за ним і не проґав найкращу можливість свого життя — стань медиком.

Директор фахового медичного коледжу, доктор філософії Туровська Ірина Олександрівна


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненський медичний коледж